سوالات متداول

آیا امکان خرید حضوری محصولات بادی وجود دارد؟

بله، شما میتوانید برای خرید حضوری به آدرس شرکت که واقع در تهران، ستارخان، نرسیده به میدان توحید، خیابان کوثر (نمازی) دوم، نبش مینو، پلاک ۳، زنگ تک میباشد، مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

آیا در هر وبسایتی که که از کلمه intex استفاده شده باشد، نمایندگی اینتکس است؟

خیر، دقت کنید در دنیای مجازی همواره افراد سودجویی وجود دارند که بدنبال سوءاستفاده از یک برند معتبر میباشند.شما میتوانید از دو گانگی قیمت محصولات درج شده در سایت با قیمت بیان شده آنها را شناسایی کنید.

خرید از اینتکس چه محاسنی دارد؟

تمامی اجناس اینتکس که داخل وبسایت بوده بصورت قیمت شرکتی و رقابتی توزیع میشود تا شما بتوانید خرید مطمئنی از اینتکس داشته باشید. هدف از این کار مبارزه با گران فروشی  سایر وبسایت هایی که اجناس را تحت عناوین اصل، نصاب و یا تاریخ قدیم بفروش میرسانند.

چرا بعضی ازسایت ها بعد از درخواست مشتری از محصول قیمت آنرا افزایش داده و قیمت سایت خود را قدیمی اعلام میکنند؟

از آنجایی که این سایت ها توانایی مقابله با با سایت های قدرتمندتر را ندارند، قیمت را از قیمت واقعی محصول پایین تر ثبت کرده و پس از تماس مشتری قیمت جدیدی را اعلام میکنند، در این میان مشتری سردرگم میشود که شاید قیمت ها افزایش پیدا کرده و محصول خود را سفارش میدهد. دلیل دیگر این است که آنها اجناسی را موجود ندارند با قیمت پایین تر از شرکت درج میکنند و جنس های موجود را با قیمت بالاتر به مشتری پیشنهاد میکنند. این در واقع نوعی تله برای مشتری است که او را دچار تردید کرده و احساس میکنند قیمتشان از جای دیگر پایین تر است.

به چه دلیل قیمت های بعضی از وبسایت هایی که خود را به عنوان نمایندگی اینتکس معرفی میکنند، بالاتر از وبسایت شماست؟

البته دلیل اینکار را باید از خود سایت ها جویا شد، اما بهرحال شرکت Intex یک شرکت خارجی است و محصولات این شرکت را باید به ایران وارد نمود در این بین دو دسته فعالیت میکنند. یک دستهشرکت های وارد کننده میباشند و یک دسته کسانی هستند که محصول را از شرکت های وارد کننده دریافت میکنند و به شما قیمت اعلام میکنند، در اینجا مشخص است که قیمت این شرکت ها باید بالاتر باشد تا شرکت وارد کننده متحمل ضرر نگردد.

چرا قیمت های درج شده در اینترنت از فروشگاه پایین تر است؟

زیرا فروشگاه اینترنتی همانطور که از نامش پیداست در دنیای مجازی کار میکند که اجاره کمتری به فروشگاه ها میپردازد که این هزینه ها از روی سودی که در یک فروشگاه بوجود میاید کسر شده و باعث پایین آمدن قیمت محصول میگردد. نکته دیگر سیاست فروش بیشتر و سود کمتر است که کاملا در فروشگاه اینترنتی اینتکس اعمال شده است.

آیا میتوان استخرهای پیش ساخته را براحتی باز و بسته کرد؟

بله، شما میتوانید در مدتی کوتاه استخر را نصب و جمع آوری کنید. این مدت برای استخرهای بادی یا همان ایزی ست ها تقریبا ۲۰ دقیقه و برای استخر های فریمی یا سازه دار فلزی حدودا یک ساعت میباشد. توجه کنید که حتما استخر مورد نظر را هنگام جمع کردن طولانی مدت ابتدا با شامپو شسته و سپس جمع کنید.

قیمت استخرهای پیش ساخته به چیزهایی بستگی دارد؟

قیمت استخرهای پیش ساخته  بسته به جنس استخر، اسکیمر و لوازم تمیز کننده استخر، روکش و زیرانداز استخر، پمپ تصفیه آب استخر و در نهایت اعاد استخر و اینکه بادی یا سازه دار باشد بستگی دارد. هنگام خرید استخر پیش ساخته به برند استخر نیز باید توجه کرد.

استخر سازه دار فلزی بهتر است یا استخر بادی؟

استخر بادی با استخر سازه دار تفاوتی ندارد و تفاوت عمده این استخرها در این است که استخر سازه دار توسط سازه های فلزی دور استخر نگه داشته میشود و از این رو استحکام بیشتری دارد اما  قسمت بالای رینگ استخر بادی، باد شده و بدنه استخر با آب بالا میاید و در حقیقت این آب و باد هستند که استخر را نگه میدارد. فضا و حجم بسته بندی استخرهای پیش ساخته فلزی نسبت به استخرهای بادی بیشتر بوده و در نتیجه وزن بیشتری دارند.

آیا استخرهای پیش ساخته اینتکس در همه ابعاد موجود است؟

خیر، جهت خرید استخر پیش ساخته اینتکس ابتدا باید ابعادی را استخر میخواهد در آن قرار بگیرد را به دست آورده و سایزی را که نزدیک به محل میباشد انتخاب کنید. در حقیقت سایز استخرهای پیش ساخته استاندارد بوده و بدلیل فشار آب نمیتوانند در هر سایزی تولید شوند. شما میتوانید با مراجعه به قسمت استخر پیش ساخته و استخر بادی در سایت استخر موردنظر خود را متناسب با ابعاد فضای خود انتخاب کنید.

آیا میتوان از استخرهای پیش ساخته اینتکس جهت پرورش ماهی استفاده کرد؟

بله، قسمتی از استخرهای اینتکس جهت آموزش شنا در مهد کودک ها و مواردی مانند پرورش ماهی و حتی فروش ماهی زنده در فروشگاه ها استفاده میگردد.

جکوزی پیش ساخته بادی چه مزایایی دارد؟

جکوزی بادی بسیار سبک و قابل حمل و جابجایی میباشد. حتی این جکوزی قابل نصب در وسط خانه نیز میباشد. قیمت جکوزی پیش ساخته بسیار مناسب میباشد که بسیار فانتزی، شیک و کارآمد میباشد. برای نصب این جکوزی نیازی به تاسیسات و… نمیباشد.

آیا میتوان وان حمام بادی را به دفعات باز و بسته کرد؟

بله، شما میتوانید در صورت نیاز وان بادی را باد کرده و یا جمع آوری کنید. زمان باد شدن وان بادی بسیار کم بوده و دلیل استفاده آن به جای وان معمولی این است که این وانها را پس از استفاده میتوان به آسانی جمع کرد.

مصرف آب وان حمام بادی چقدر است؟

مصرف آب وان های بادی با یکدیگر متفاوت است؛ زیرا هرکدام حجم خاص خود را دارند ولی در مقابل انواع وان های حمام مناسب تر میباشد.

چرا از وان بادی استفاده کنم؟

شما با هزینه ای بسیار کم میتوانید صاحب یک وان شوید. وان بادی با ابعادی مناسب گزینه مناسبی برای منازل کوچک بوده و براحتی قابل حمل و نقل میباشد. چون بدنه این وان بادی از باد تشکیل شده مثل وان های دیگر بدن را کوفته نمیکند.

آیا محصولات بادی، کاهش باد دارند؟

بله، البته این مسئله دلیل بر خرابی محصولات بادی نیست. در حقیقت این باد است که از تمامی محصولات بادی از جمله لاستیک ماشین میگریزد. در نتیجه تمامی محصولات بادی بعد از گذشت چند روز (بسته به حجم آنها) نیاز به تنظیم باد دارند.

اگر محصولات بادی سوراخ شوند، تعمیر میشوند؟

بله شما میتوانید برای تعمیر سوراخ شدگی محصولات بادی از بسته تعمیراتی مخصوص استفاده کنید. این بسته تعمیراتی شامل یک قطعه ۱۲ سانتیمتری از جنس پی وی سی و یک چسب مخصوص با قابلیت ترکیبی دارد. البته توجه کنید که پک تعمیراتی با برچسب رایگانی که همراه محصولات است فرق دارد. در صورتی نمیتوانید محصول بادی مورد نظر را تعمیر کنید، اینکار را به عهده شرکت گذاشته و از خراب کردن بیشتر محصول جلوگیری کنید.

چگونه میتوان قسمت سوراخ شده لوازم بادی اینتکس را پیدا کرد؟

برای اینکار باید ابتدا محصول را باد کرده و سپس با استفاده از آب و کق قسمت سوراخ شده را پیدا کرد.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس کدام یک از استخرهای اینتکس میباشد؟

استخرهای پیش ساخته اینتکس در واقع از نوعی از الیاف تار و پود نخ ابریشم مصنوعی به همراه پی وی سی نرم تشکیل شده اند، از این استخرها با عنوان استخرهای طرح چوب یاد میشود که علاوه بر داشتن بدنه پی وی سی الیاف دار دارای تخته های فایبرگلاسی بسیار ضخیم و زیبا است و این استخرها به صورت دایره ای تولید میشوند.

آیا ممکن است استخر های بادی یا استخر پیش ساخته با ابعاد سفارشی ساخت؟

خیر، چون این استخرها به صورت ساخته شده از کارخانه تحویل گرفته میشود و ابعاد ساخته شده تماما دارای استاندارد جهانی بوده و استخرهای بادی، فریمی، پیش ساخته، فایبرگلاسی و اوال فریم شرکت استاندارد تعریف شده خاص دارند. امکان دارد که با تغییر اندازه ها، فشار وارد شده از جانب آب باعث ترکیدن و واژگون شدن استخر گردد.

آیا ممکن است استخرهای پیش ساخته را داخل زمین نصب کرد؟

بله، شما با در نظر گرفتن فضایی بزرگتر از استخر که مقداری جا جهت رفت و آمد دور استخر برای تمیز نگه داشتن استخر، میتوانید استخر را داخل زمین بگذارید.

آیا میتوان استخر پیش ساخته را که داخل زمین گذاشته شده، با خاک محصور کرد؟

پیشنهاد میشود اینکار را انجام ندهید تا سطح خاک استخر را نپوشاند و عمر استخر را کم نکند. ضمنا هنگام تعمیرات احتمالی هرینه درآوردن و گذاشتن مجدد استخر زیاد میباشد.

استخر پرتابل را چه زمانی میتوان جا به جا کرد؟

استخر های پرتابل اینتکس را میتوانید در زمانی کمتر از نیم ساعت جا بجا نمایید و مجدد نصب کنید، البته این زمان برای استخرهای پرتابل کوچکتر و یا بادی در چند دقیقه انجام می شود.

بلندترین ارتفاع استخر متحرک اینتکس چقدر میباشد؟

ببلندترین ارتفاع این استخرها ۱۲ سانتی متر است و از این ارتفاع بلند تر به علت فشار آب در کف استخر تولید نمیشود.

تفاوت استخر پرتابل اینتکس با دیگر برندها در چیست؟

اینتکس یک برند جهانی است و در تولید این استخرها تخصص دارد. استخرهای متحرک این شرکت دارای تنوع در ابعاد، جنس و قیمت هستند و علاوه بر این لوازم جانبی کاملی نیز دارند.

آیا استخر های اینتکس بعد از نصب شکل کج به خود میگیرند؟

خیر، در صورتی به این مشکل بر میخورید که زیر استخر را صاف نکرده باشید و یا آن را تا آخر پر نکرده باشید.

استخرهای پیش ساخته اینتکس با استخرهای زودیاک چه تفاوتی دارند؟

لازم به ذکر است که هر دو شرکت اینتکس و در زمینه استخرهای پیش ساخته از مهارت خاصی برخوردار هستند ولی تنوع ابعاد استخرهای شرکت اینتکس و پمپ تصفیه حرفه ای آنها از سایر برندهای موجود در بازار بیشتر میباشد.

 

برای آب درمانی استخر بادی بهتر است یا فریمی؟

اگر بیمار میخواهد در آب دراز بکشد زیاد تفاوتی ندارد ولی اگر بیمار بیمار احتیاج به درمان از طریق راه رفتن در آب داردبهتر است از استخر فریمی استفاده کند تا بتواند دست خود را به لبه استخر گرفته و تعادل خود را حفظ کند.

آیا استخر پیش ساخته دست دوم موجود است؟

گاهی مشتریان شرکت اینتکس استخرهای پیش ساخته خود را با استخرهای بزرگتر یا کوچکتر تعویض میکند؛ شرکت اینتکس مشتریان این استخرها را به فروشنده جهت خرید و فروش با قیمت پیشنهادی معرفی میکند اما خود شرکت استخر را خرید و فروش نمیکند.

 زیر استخر پرتابل اینتکس باید چگونه باشد تا از مانع خراب شدن استخر شود؟

اگر سطح زیر استخر صاف باشد، برای مثال موزاییک، کاشی و یا هر چیزی که صاف و مسطح است باشد، مشکلی پیش نخواهد آمد ولی اگر سطح زمین شما دارای برآمدگی و یا فرورفتگی باشد میوانید از ماسه بادی، موکت، کف پوش و یا تاتامی استفاده کنید و همواره توجه کنید که شی برنده و نوک تیز زیر استخر شما نباشد.

چگونه میتوان استخر پیش ساخته متحرک را جا به جا کرد؟

اینکار بسیار ساده است. بدین صورت که اگر میخواهید استخر را در همان مکان جا به جا کنید، آنرا خالی کرده و سپس به کمک یک شخص دیگر پایه ها را بلند کرده و جا به جا کنید. در صورتی که قصد دارید استخر را به جایی دیگر منتقل کنید ابتدا استخر را خالی کنید، اگر استخر بادی یا ایزی ست بود باد لبه آنرا خالی کرده و سپس استخر را تا بزنید و آن را جمع کنید، اگر استخر پیش ساخته یا فریمی بود پایه های فلزی یا فریم استخر را از بده جدا کرده و سپس استخر را تازده و جمع کنید، اگر استخر پیش ساخته فایبرگلاس بود فایبرهای استخر را درآورده و فریم فلزی را جدا کرده و سپس پوش داخلی آنرا تا زده و جمع کنید.

آیا با استفاده از پمپ تصفیه استخر میتوان آب استخر را از بالا خالی کرد؟

خیر، این پمپ ها فقط برای تصفیه آب در استخرها استفاده میشود و توان کشش آب را به بالای استخر ندارند. برای  این کار میتوانید از یک پمپ مکش آب استفاده کنید.

آیا شرایط آب و هوایی و رطوبت شمال کشور بر روی این استخرهای تاثیری نخواهد داشت و از آنها میتوان در ویلاهای شمال استفاده کرد؟

چندین سال است که از استخرهای پیش ساخته شرکت اینتکس در بسیاری از ویلاهای شمال کشور استفاده و نصب میگردد. این استخرها با توجهبه شرایط آب و هوایی تمامی کشورها ساخته میشوند ولی در شرایط ب و هوایی نرمال طول عمر بیشتری دارند. تا کنون این استخرها در شهرهایی نظیر محمود آباد، کلاردشت، نور، چالوس، بابلسر، رامسر، خزرشهر، قائم شهر، عباس آباد، دریا کنار، فریدونکنار، رشت، ساری، آمل، بابل، گرگان و… نصب شده است.

آیا میتوان استخرهای پیش ساخته را در شهرهای جنوبی کشور که آب و هوای گرم و خشک دارند نصب کرد؟

بله، این نوع از استخر های پیش ساخته در بسیاری از شهرهای جنوبی ایران مانند کیش، قشم، بندر عباس، عسلویه، یزد، بوشهر، گناوه و… نصب شده اند.

منظور از استخر برزنتی چیست؟

استخر برزنتی در واقع همان استخر پی وی سی الیافدلر است که بین مشتریان به این نام شناخته شده است.

به چه صورت تخته های استخر پیش ساخته فایبر گلاس نصب میشوند؟

این تخته ها بصورت تکه تکه از جنس فایبر گلاس میباشند و بین دو پایه استخر پیش ساخته نصب میشوند. این پایه ها جهت استقامت بیشتر دور تا دور استخر در فواصل مساوی قرار میگیرند.

توان تخته فایبر گلاس استخر پیش ساخته اینتکس چقدر است؟

این تخته ها بسیار محکم و ضخیم میباشند و بعلت اینکه از سه قسمت بیرونی، درونی و نوارهای بین این دو تشکیل شده اند براحتی شکسته نمیشوند.

آیا میتوان استخر پیش ساخته فایبرگلاس را درون زمین نصب کرد؟

بله، زیرا روکش فایبر گلاس آن از برخورد خاک با بدنه استخر جلوگیری میکند.

آیا شرکت اینتکس، یک شرکت استخر ساز است؟

بله، اینتکس بزرگترین شرک استخر ساز دنیا بوده که سازه های استخر این کمپانی قدرتمند به تمام نقاط دنیا فرستاده میشود. لازم به ذکر است  این سازه ها دارای ابعاد استاندارد است که مهندسین کارخانه بزرگ اینتکس آنرا طراحی و ساخته اند.